Pierwsze 100 dni po porodzie

Narodziny dziecka są ekscytującym wydarzeniem, ale wiążą się również z dużą dozą niepewności. Od momentu, gdy zabierzesz małego człowieka ze sobą do domu, musisz samodzielnie zadbać o wszystkie jego potrzeby.

A pierwsze 100 dni po urodzeniu dziecka (określane również jako etap noworodka) to kluczowy czas dla jego rozwoju, a zwłaszcza rozkwitu jego mózgu. To także czas, kiedy jako rodzic poznajesz swoją nową rolę i dostosowujesz się do zmian w swoim życiu.

Dlatego wiedza o tym, czego się spodziewać i dobry system wsparcia, pomogą Ci sprawić, że te pierwsze dni nie zamienią się w koszmar niepewności.

Z naszego kursu dowiesz się, o co konkretnie musisz zadbać, aby zapewnić sobie i dziecku, wszystko, co najlepsze w tych pierwszym wspólnych chwilach.

Dzięki temu, zamiast szukać rozsypanych puzzli wiedzy w internecie – otrzymujesz pigułkę wiedzy, z którą sobie poradzisz.

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Kurs ten został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Zdrowy Maluch

Zobacz kurs
image

Karmienie piersią

Zobacz kurs
image

Noworodek

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny