Poród - wszystko co musisz wiedzieć

Wiesz, że Twoje dziecko niebawem się urodzi, ale denerwujesz się, jak będzie na sali porodowej? Koniecznie zobacz ten materiał…

Radość z powodu zbliżających się narodzin dziecka, u wielu przyszłych mam burzy jedna, ale dokuczliwa myśl. A konkretnie: jak to dziecko się wydostanie?

W miarę zbliżania się terminu zamartwianie się porodem może wzrastać. A w głowie pojawiają się obawy, czy na pewno sobie poradzisz? Co zabrać ze sobą na porodówkę? Czy będzie bolało?

Ale pamiętaj, że chociaż martwienie się o poród jest całkowicie normalne, to wcale nie ułatwia przygotowań do tego wielkiego dnia!

Wiedza o tym, czego się spodziewać, może zmniejszyć Twoje obawy.

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nikt nigdy nie rozpoczyna porodu w pełni przygotowany na to, co się wydarzy.

Jest jednak kilka rzeczy, które mogą pomóc Ci uspokoić umysł w tych ostatnich dniach oraz lepiej poradzić sobie na sali porodowej.

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Kurs ten został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Szkoła rodzenia z Anną Nowak-Dudą

Zobacz kurs
image

Ciążowe know how

Zobacz kurs
image

Psychologiczna szkoła rodzenia

Zobacz kurs
image

Noworodek

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny