Ciążowe know how

Zobacz, jakie pierwsze kroki musisz wykonać, aby zadbać o siebie i stworzyć maleństwu idealne środowisko do prawidłowego rozwoju

Wiele osób zaniedbuje pierwsze tygodnie ciąży, a są one kluczowe dla prawidłowego przebiegu ciąży.

Dlatego przygotowaliśmy krótki kurs, który odpowie na najważniejsze pytania, jakie możesz sobie zadawać w pierwszych 10 tygodniach tego okresu.

Czyli m.in. jakie badania wykonać, czy też jak poradzić sobie z dolegliwościami ciążowymi, które jak wiemy, mogą być uciążliwe.

Kurs składa się z kilku konkretnych i krótkich kursów, które pomogą Ci w pierwszych tygodniach ciąży i stanowią doskonały wstęp przygotowania Cię do porodu.

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Kurs ten został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położne, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Szkoła rodzenia z Anną Nowak-Dudą

Zobacz kurs
image

Dietetyka w ciąży

Zobacz kurs
image

Psychologiczna szkoła rodzenia

Zobacz kurs
image

Poród - wszystko co musisz wiedzieć

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny