Dietetyka w ciąży

Dieta i odżywianie w ciąży: co jeść i czego absolutnie unikać, aby zapewnić swojemu dziecku najlepsze środowisko do prawidłowego rozwoju…

Jako kobieta w ciąży z pewnością rozumiesz, że to, co jesz i pijesz – ma silny wpływ na rosnące w Tobie dziecko. Jednak rozumiemy, że często brakuje czasu i energii, aby upewnić się, że zawsze dobrze się odżywiasz.

Ten krótki kurs zawiera informacje o niezbędnych składnikach odżywczych dla Ciebie – jako mamy i rozwijającego się dziecka. Dowiesz się, co jest najlepsze dla optymalnego rozwoju tego dziecięcego mózgu, układu odpornościowego i jelit.

Poznasz tajniki odżywiania w ciąży, ale także jak chronić swój organizm przed wyczerpaniem poporodowym i lepiej przygotować się do porodu.

Co więcej, wskazówki są proste i łatwe do zastosowania. Nikt nie wymaga od Ciebie, abyś nagle kupowała drogie, czy egzotyczne produkty.

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Zasady żywienia w ciąży mogą być mylące. Wiele z otrzymanych porad dotyczących tego, co jeść (lub czego nie jeść) ma dobre intencje, ale szczerze mówiąc, jest nieaktualnych lub nie są oparte na dowodach naukowych.

Natomiast kurs ten został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Szkoła rodzenia z Anną Nowak-Dudą

Zobacz kurs
image

Psychologiczna szkoła rodzenia

Zobacz kurs
image

Ciążowe know how

Zobacz kurs
image

Poród - wszystko co musisz wiedzieć

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny