Fizyczny rozwój mojego maluszka

Chcesz poznać wszystkie istotne fakty na temat rozwoju fizycznego dzieci? To kurs dla Ciebie!

To tu znajdziesz odpowiedzi fizjoterapeuty na pytania związane z napięciem mięśniowym, wsparciem rozwoju fizycznego oraz wszystkich czynnikach, których rozwój dziecka "nie lubi". Naucz się prawidłowo nosić i unosić noworodka. Poznaj sposoby fizjoterapeutki na dolegliwości brzuszkowe. Dowiedz się co to symetria i asymetria oraz kiedy iść na USG stawów biodrowych.

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Korzystamy z grup na portalach społecznościowych, słuchamy rodziny oraz znajomych i poznajemy w ten sposób różne opinie. Uzyskujemy w ten sposób wiele sprzecznych, często też nieprawdziwych informacji i zaczynamy zastanawiać się, czy nasze dziecko rozwija się prawidłowo. W takich chwilach najlepiej sięgać po opinie specjalistów! W tym kursie znajdziesz wyłącznie sprawdzone informacje. Kurs ten został opracowany przez fizjoterapeutkę dziecięcą Kamilę Bańkowską, która zebrała zagadnienia, które przydają się rodzicom każdego dnia! Dzięki swojemu doświadczeniu i codziennej pracy z pacjentem doskonale wie, jaka wiedza jest kluczowa dla zadbania o rozwój malucha!

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 10 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie. Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co najważniejsze dla jego prawidłowego rozwoju i przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od doświadczonych specjalistów, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Zdrowy Maluch

Zobacz kurs
image

Pierwsze 100 dni po porodzie

Zobacz kurs
image

Noworodek

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny