Karmienie piersią

Jedyny taki poradnik karmienia piersią: czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie i z ufnością karmić swoje dziecko…

Kiedy spodziewasz się dziecka, nagle wszyscy wokół Ciebie stają się ekspertami – szczególnie jeśli chodzi o karmienie piersią. Łatwo dać się przytłoczyć sprzecznymi radami, mitami i szumnymi historiami.

Dlatego warto mieć źródło wiedzy, które przebija się przez anegdoty, dostarczając Ci jasnych, opartych na dowodach naukowych i praktyce informacji. Takich, które pomogą Ci podjąć właściwe decyzje dla Ciebie i Twojego dziecka.

Przygotowaliśmy kurs, który pomoże Ci odpowiedzieć na najpilniejsze pytania związane z karmieniem piersią – i zapewnić dziecku zdrowy start.

Zdobędziesz mnóstwo wiedzy na temat przystawiania dziecka do piersi, właściwej pozycji, ustalania rutyny karmienia dopasowanej do Twojego stylu życia, odciągania pokarmu, karmienia butelką i nie tylko…

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w internecie znajduje się wiele sprzecznych ze sobą porad, dotyczących karmienia piersią.

Jednak ten kurs został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące karmienia piersią. Podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy i możliwie komfortowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Pierwsze 100 dni po porodzie

Zobacz kurs
image

Noworodek

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny