Noworodek

Praktyczny przewodnik dla świeżo upieczonych rodziców noworodka. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszych miesiącach życia swojego dziecka…

Każda podróż rodzicielska wygląda inaczej. Dlatego warto wcześniej wyposażyć się w informacje, które wesprą Cię w razie (nie)spodziewanych sytuacji, jakie mogą pojawić się w pierwszych miesiącach życia noworodka.

Sporo rodziców zadaje sobie pytania np., jak zadbać o bezpieczny sen noworodka – zapewne i Ty słyszałaś o tzw. bezdechu sennym. Inne wyzwania, to trudności w pielęgnacji, czy też brak wiedzy o pierwszych zabiegach noworodka po porodzie.

Odradzamy szukanie informacji w internecie, ponieważ znajdziesz tam jedynie skrawki wiedzy i często sprzeczne ze sobą informacje. Łatwo się w tym wszystkim pogubić i tracić czas na niepotrzebne zastanawianie się, podczas gdy masz jeszcze masę innych obowiązków.

Skąd więc czerpać sprawdzoną i potwierdzoną praktyką wiedzę na temat pierwszych miesięcy życia noworodków?

Najlepiej bezpośrednio od specjalistów pediatrów i położnych. Ale spokojnie, nie musisz umawiać się na drogie konsultacje, ponieważ ułatwiamy Ci to zadanie…

Przygotowaliśmy kurs, który będzie niczym doświadczona położna i pediatra znajdowały się tuż obok Ciebie. W krótkich i konkretnych filmach odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania – od pierwszych zabiegów po porodzie, przez pielęgnację, aż po sen i stany przejściowe noworodków.

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Ten kurs został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące karmienia piersią. Podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy i możliwie komfortowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Karmienie piersią

Zobacz kurs
image

Pierwsze 100 dni po porodzie

Zobacz kurs
image

Zdrowy Maluch

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny