Zdrowy Maluch

Moje dziecko choruje, co robić?! Czyli, jak poradzić sobie, kiedy Twoje dziecko ma katar, gorączkę, czy kaszle…

W pierwszym roku życia dziecka czasami wszystko układa się dobrze: dziecko śpi i ładnie się rozwija, a Ty równoważysz opiekę nad nim z pracą lub zajmowaniem się domem.

Z drugiej strony zdarzają się chwile, kiedy sprawy nie układają się najlepiej. Czyli wtedy, gdy u malucha pojawia się katar, biegunka, czy kaszel…

Często może również występować powstawanie wysypki na jego skórze, która nierzadko ma podłoże alergiczne.

Niestety, korzystając z internetowych grup, czy forów – uzyskasz zazwyczaj wiele sprzecznych informacji. W efekcie możesz bardziej zaszkodzić dziecku, niż przyśpieszyć jego powrót do zdrowia.

Wiemy, jak mocno choroba dziecka może dać w kość nie tylko jemu, ale również rodzicom. Dlatego, przygotowaliśmy kurs, w którym nasza położna i specjaliści podpowiadają, jak możesz sobie poradzić w sytuacjach awaryjnych

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Jak wspominaliśmy powyżej, znajdziesz tutaj wyłącznie sprawdzone informacje, zalecane przez specjalistów.

Kurs ten został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Noworodek

Zobacz kurs
image

Karmienie piersią

Zobacz kurs
image

Pierwsze 100 dni po porodzie

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny