Psychologiczna szkoła rodzenia

Martwisz się porodem i tym, czy poradzisz sobie z opieką nad dzieckiem i chcesz wiedzieć, jak “przegonić” te myśli? To normalne — niezależnie od tego, czy jesteś mamą po raz pierwszy, czy weteranem sali porodowej…

Jeśli jesteś w ciąży i niedługo rodzisz, to naturalne, że odczuwasz pewien niepokój. Badania sugerują, że nawet około 80% ciężarnych kobiet doświadcza zmartwień i obaw związanych z porodem. No bo jak się tu nie martwić, szczególnie kiedy jesteś w pierwszej ciąży…

Ale musisz wiedzieć, że uczucie strachu lub niepokoju nie jest dobre dla Ciebie i Twojego dziecka. Aktywuje bowiem współczulny układ nerwowy, a organizm przechodzi w tryb walki lub ucieczki, co nie sprzyja udanym porodom.

Zobacz, kiedy jesteś niespokojna i zestresowana, to Twoje mięśnie napinają się, a poziom oksytocyny spada, co utrudnia poród. Dobra wiadomość: da się pozbyć tych natrętnych myśli i strachu! Przy odpowiednim wsparciu można zmienić ciążę i poród w znacznie szczęśliwsze doświadczenie.

I tego zadania podjęliśmy się, tworząc ten krótki i konkretny kurs. Krok po kroku nauczysz się radzić sobie ze stresem i niepokojem w ciąży. Co na pewno przełoży się nie tylko na Twoje lepsze samopoczucie, ale również dziecka.

Czego się dowiesz z tego kursu? (lista lekcji)

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Problem z radami dotyczącymi radzenia sobie ze stresem, które znajdziesz w internecie, jest taki, że niestety rzadko pochodzą od specjalistów. A innym razem są po prostu zbyt ogólne…

Natomiast kurs ten został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Ile to kosztuje i jak otrzymać dostęp?

Standardowa cena tego materiału to 79 zł.

Jednak przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym ten, oraz 9 innych kursów dotyczących ciąży możesz otrzymać za… 49 zł miesięcznie.

Czyli wykupujesz dostęp, logujesz się i oglądasz jak Netflixa.

Jest to kompendium wiedzy, które poprowadzi Cię za rękę od 1 do ostatniego tygodnia ciąży oraz przygotuje na pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zatem, jeśli chcesz zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju w Twoim łonie, a przy tym samej się lepiej czuć…

… oraz chcesz mieć rzetelne informacje od dyplomowanych położnych, to zachęcamy do sprawdzenia.

Zamów cały pakiet w cenie 49 zł miesięcznie

Proponowane kursy

image

Szkoła rodzenia z Anną Nowak-Dudą

Zobacz kurs
image

Ciążowe know how

Zobacz kurs
image

Poród - wszystko co musisz wiedzieć

Zobacz kurs

All rights reserved © Koncept Bobo 2023

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny