Zamień ten tekst na URL Webhooka

Lekcja tekstowa
Lekcja audio
Zadanie
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Mniej więcej w połowie ciąży zaczynasz przygotowywać się na nadchodzący poród. Jednak równie ważny, a czasem niedoceniany, jest okres połogowy, który następuje po porodzie fizjologicznym. Poznaj krok po kroku co robić w tym czasie, aby sprawnie wrócić do formy.

Zamień niepewność na konkretną wiedzę

A pierwsze 100 dni po urodzeniu dziecka (określane również jako etap noworodka) to kluczowy czas dla jego rozwoju, a zwłaszcza rozkwitu jego mózgu. To także czas, kiedy jako rodzic poznajesz swoją nową rolę i dostosowujesz się do zmian w swoim życiu.

Dlatego wiedza o tym, czego się spodziewać i dobry system wsparcia, pomogą Ci sprawić, że te pierwsze dni nie zamienią się w koszmar niepewności.

Z naszego kursu dowiesz się, o co konkretnie musisz zadbać, aby zapewnić sobie i dziecku, wszystko, co najlepsze w tych pierwszym wspólnych chwilach.

Dzięki temu, zamiast szukać rozsypanych puzzli wiedzy w internecie – otrzymujesz pigułkę wiedzy, z którą sobie poradzisz.

Aleksandra Kociuk
Aleksandra Kociuk

Fizjoterapeutka, specjalizująca się w rehabilitacji kobiet, instruktorka treningu ciążowego i poporodowego.Jest  absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się: fizjoterapią uroginekologiczną, (terapią i treningiem dna miednicy), opieką okołoporodową (m.in. dolegliwości bólowe w czasie i po ciąży, przygotowanie do porodu - ćwiczenia grupowe lub indywidualne, mobilizacja blizny po CC, edukacja), terapią blizn pooperacyjnych, rehabilitacją rozejścia mięśnia prostego brzucha, problemami z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów miednicy, a także terapią bólów kręgosłupa.

Prowadzi regularne ćwiczenia grupowe - ciążowe, poporodowe oraz zdrowy kręgosłup z treningiem mdm, a także warsztaty edukacyjne dla kobiet. Na codzień pracuje w gabinecie „Fizjoterapia Kobieca - Aleksandra Kociuk” w Białej Podlaskiej.

Izabela Jastrzębska
Izabela Jastrzębska

Jest lekarzem pediatrą z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Przez 12 lat pracowała w Klinice Pediatrii Gastroenterologii i Żywienia Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień pracuje jako lekarz pediatra lecząc chore dzieci oraz pomagając rodzicom w prawidłowym żywieniu dzieci.

Prywatnie, doktor Iza jest szczęśliwą i spełnioną mamą 6 dzieci! W związku z tym świetnie rozumie rodziców i wspiera ich w dbaniu o zdrowie dzieci.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, dlatego prowadzi blog www.zywieniowo.pl, na którym zamieszcza ciekawe informacje na tematy medyczne oraz przepisy na smaczne i zdrowe dania dla dzieci.

Kaja Kadzińska
Kaja Kadzińska

Położna rodzinna, Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Edukator ds. laktacji oraz Dyplomowany Konsultant Laktacyjny. Opiekunka Klubu Szczęśliwej Mamy. Prowadzę szkołę rodzenia w Poznaniu - edukuję przyszłych rodziców i wspieram rodziny po porodzie.

Anna Nowak-Duda
Anna Nowak-Duda

Nazywam się Ania Nowak-Duda i jako położna pomagam przyszłym oraz świeżo upieczonym Mamom zmierzyć się ze wszystkimi wyzwaniami.

Po studiach i pracy w szpitalu - sama zostałam Mamą! Kiedy na świecie pojawił się Franek potrzebowałam wolniejszego tempa niż to w szpitalu. Wtedy zmieniłam kierunek - zostałam położną rodzinną i zaczęłam pracę w szkole rodzenia.

Odkryłam, że tutaj również mogę się spełniać! Prowadziłam zajęcia dla przyszłych rodziców, wprowadzałam ich w świat macierzyństwa (i tacierzyństwa). Dzieliłam się z nimi swoją wiedzą na temat ciąży, porodu, połogu czy opieki nad noworodkiem. Następnie, gdy dzieci się już urodziły, z moimi mamami spotykałam się na wizytach patronażowych po porodzie.

Czym to jest połóg?
keyboard_arrow_down
Pierwsze 100 dni po porodzie
99%
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.